Dyson V15s Detect Submarine, varsi-imuri + moppi
Syväpuhdistavaa tehoa. Pesee nyt kovat lattiapinnat. Kaikki yhdessä laitteessa. Poistaa roiskeet ja pinttyneen lian. Paljastaa 2x enemmän näkymätöntä pölyä.¹ Vangitsee karvat ilman, että ne kietoutuvat kiinni.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dyson V15s Detect Submarine johdoton pölynimuri 448798-01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 899 € | 904 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dyson V15s Detect SubmarineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 925 € | 925 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dyson V15s Detect Submarine -pesevä pölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 930 € | 935 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dyson V15s Detect Submarine -varsi-imuri + moppiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 949 € | 956 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 904 €
899 €
925 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 935 €
930 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 956 €
949 €
Dyson V15s Detect Submarine, varsi-imuri + moppi
Ilmoita virheellisestä tiedostaSyväpuhdistavaa tehoa. Pesee nyt kovat lattiapinnat. Kaikki yhdessä laitteessa. Poistaa roiskeet ja pinttyneen lian. Paljastaa 2x enemmän näkymätöntä pölyä.¹ Vangitsee karvat ilman, että ne kietoutuvat kiinni.
EAN-koodi | 5025155085073 |
Valmistaja | Dyson |
Mitat | |
Leveys | 25,3 cm |
Korkeus | 124,6 cm |
Syvyys | 26,8 cm |
Paino | 4,1 kg |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,77 l |
Teho | 660 W |
Tyyppi | |
Pölynimuri | On |
Langaton | On |
Moppaava imuri | On |
Märkä-kuivaimuri | On |
Varsi-imuri | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.fi.dyson.com/polynimurit/wet-dry/v15s-detect-submarine |
Hintakehitys
Korkein hinta
949 €
Keskihinta
926 €
Alin hinta
899 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.