Kärcher DS 5-6800 tekstiilipesurien laakasuodatin
Kärcher DS 5-6800 tekstiilipesurien laakasuodatin osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 37,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher DS 5-6800 tekstiilipesurien laakasuodatinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
37,90 € | 43,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Suojaava turbiinisuodatin pölynimuriin Karcher DS5600/DS5800Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 40,00 € | 47,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher moottorinsuojasuodatinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 44,95 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Moottorinsuojasuodatin Kärcher DS 6 PölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 48,90 € | 48,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 43,80 €
37,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,90 €
40,00 €
44,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,90 €
48,90 €
Kärcher DS 5-6800 tekstiilipesurien laakasuodatin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
48,90 €
Keskihinta
42,94 €
Alin hinta
37,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.