Philips SpeedPro Max Stick XC7041/01, varsi-imuri
Philips SpeedPro Max Stick XC7041/01, varsi-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 439,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Xc7041/01 Varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
439,00 € | 448,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips SpeedPro Max johdoton varsi-imuri XC7041/01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 439,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Varsi-imuri SpeedPro MaxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 443,90 € | 443,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips - Handheld battery vacuum cleaner 230 V (XC7041/01)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 445,95 € | 445,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
439,00 €
443,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 445,95 €
445,95 €
Philips SpeedPro Max Stick XC7041/01, varsi-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103918936, 8720389024030 |
Valmistaja | Philips |
Mitat | 2,73 |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,6 l |
Tyyppi | |
Pölynimuri | On |
Langaton | On |
Pölypussiton | On |
Varsi-imuri | On |
Äänenvoimakkuus | 84 db |
Työvalo | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.philips.sa/en/c-p/XC7041_01/speedpro-max-stick-vacuum-cleaner |
Hintakehitys
Korkein hinta
445,95 €
Keskihinta
441,96 €
Alin hinta
439,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.