Roborock Dyad Pro, moppaava varsi-imuri
Roborock Dyad Pro, moppaava varsi-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Roborock Dyad Pro -märkä-kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 499 € | 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ROBOROCK DYAD PRO VARSI-IMURINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 499 € | 504 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Roborock Dyad Pro -märkä-kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 506 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Roborock Dyad Pro johdoton varsi-imuri RR0452Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 499 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 499 €
499 €
Roborock Dyad Pro, moppaava varsi-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6974653810740 |
Valmistaja | Roborock |
Mitat | 4,8 |
Teho | 280 W |
Tyyppi | |
Pölynimuri | On |
Langaton | On |
Moppaava imuri | On |
Märkä-kuivaimuri | On |
Pölypussiton | On |
Varsi-imuri | On |
Äänenvoimakkuus | 75 db |
Hintakehitys
Korkein hinta
499 €
Keskihinta
499 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.