Bosch GBH 2-28 F Professional (0611267601) 880W SDS+ L-BOXX, poravasara
Bosch GBH 2-28 F Professional (0611267601) 880W SDS+ L-BOXX, poravasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 228,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBH 2-28 F L-Boxx poravasara 0611267601Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 228,35 € | 238,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 2-28 FNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 295,69 € | 295,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Bosch GBH 2-28 F Professional; 3,2 J; SDS pliusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 297,00 € | 297,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 2-28 F bu - 0611267601Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 324,90 € | 329,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch GBH 2-28 F Poravasara 880 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 339,10 € | 341,09 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 238,25 €
228,35 €
295,69 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 297,00 €
297,00 €
324,90 €
339,10 €
Bosch GBH 2-28 F Professional (0611267601) 880W SDS+ L-BOXX, poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140843669, 3165140843652, 3165140905152 |
Valmistaja | Bosch |
Teho | 880 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gbh-2-28-f-39694-ocs-p/ |
Mitat | |
Paino | 3,1 kg |
Pituus | 402 mm |
Korkeus | 216 mm |
Pikaistukka | On |
Nopeus | 900 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
Iskuvoima | 3,2 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,10 €
Keskihinta
297,01 €
Alin hinta
228,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.