Makita DHP485Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DHP485Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 90,68 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP485Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 90,68 € | 100,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP485Z -iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 121,90 € | 126,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP485ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 129,66 € | 129,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Makita DHP485Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 134,81 € | 134,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DHP485Z 18V iskevä akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ |
90,68 €
121,90 €
129,66 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,81 €
134,81 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Makita DHP485Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
125,21 €
Alin hinta
90,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.