HP Z2 G9 TWR 5F0F5EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
HP Z2 G9 TWR 5F0F5EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö osastosta Pöytäkoneet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 1 800 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hp Z2 G9 Tower Workstation Core I7 32gb 1000gb SsdNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 800 € | 1 800 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Z2 G9 Tower Workstation Desktop Core I7 32gb 1000gb SsdNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 2 045 € | 2 045 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z2 G9 -tornitehotyöasema, Win 11 Pro (98T55ET)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 840 € | 1 845 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Workstation Z2 G9Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 2 045 € | 2 045 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z2 G9 Tower. Intel Core i7-13700K, 32 Gt, 1 Tt SSD, Nvidia RTX A2000, Windows 11 ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 2 609 € | 2 614 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HP Z2 G9 TWR i7-13/A2000/32/1000 pöytätietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 2 799 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 800 €
1 800 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 045 €
2 045 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 845 €
1 840 €
2 045 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 614 €
2 609 €
2 799 €
HP Z2 G9 TWR 5F0F5EA#UUW (i7-12700K, 32 GB, 1 TB SSD, Win 11), keskusyksikkö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Suoritin | |
Nopeus | 3,6 GHz |
Välimuistin tyyppi | smartcache |
Välimuistin määrä | 25 000 kt |
Tyyppi | Intel Core i7-12700K |
Kiintolevy | |
Kapasiteetti | 1 024 Gt |
Tyyppi | SSD |
Muisti | |
Kapasiteetti | 32 Gt |
Tyyppi | ddr4 |
Verkko-ominaisuudet | 10,100,1000 Mbit/s |
Liitännät | |
RJ-45 | On |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Yhdistetty Line-In ja Line-Out | On |
EAN-koodi | 0196548723232, 0196548723164, 0197497546675, 0197497546682, 0197961473964, 0197961473971 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 799 €
Keskihinta
2 190 €
Alin hinta
1 800 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.