Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone osastosta Pöytäkoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 69,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Raspberry Pi 4 Model B 4GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 69,90 € | 76,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi 4 Model B 4gbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 70,06 € | 76,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi Foundation Pi 4 B 4GB - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Raspberry Pi 4 model B 4 Gt - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 109,95 € | 109,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Raspberry Pi 4 model B 4 Gt - yhden piirilevyn tietokoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 109,99 € | 114,89 € | Katso tuotetta ▸ |
69,90 €
70,06 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 98,80 €
93,90 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 109,95 €
109,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,89 €
109,99 €
Raspberry Pi 4 (Model B, 4 GB), yhden piirilevyn tietokone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Raspberry Pi, ALLNET, Raspberry |
Suoritin | |
Nopeus | 1,5 GHz |
Tyyppi | Broadcom BCM2711 |
Muisti | 4 Gt |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
WLAN (Langaton) | 802.11ac |
Liitännät | |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
Bluetooth | On |
USB 3.0 | On |
Muistikortinlukija | Muistikortti, microSD |
Tyyppi | microSD |
Kotelo | SFF |
EAN-koodi | 0765756931182, 5056561800349 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,99 €
Keskihinta
90,76 €
Alin hinta
69,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.