Oukitel WP20 4G 4/32GB IP68, älypuhelin
Oukitel WP20 4G 4/32GB IP68, älypuhelin osastosta Puhelimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 119,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Oukitel WP20 älypuhelinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oukitel WP20 iskunkestävä IP68-puhelin - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,95 € | 139,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oukitel WP20 -puhelin, 36/4 Gt, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oukitel WP20 4GB/32GB oranssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Oukitel WP20 4GB/32GB mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ |
119,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 139,95 €
139,95 €
139,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Oukitel WP20 4G 4/32GB IP68, älypuhelin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oukitel |
Valmistajan tuotesivu | https://oukitel.fi/collections/iskun-ja-vedenkestavat-puhelimet/products/oukitel-wp20 |
Mitat | |
Pituus | 166,2 mm |
Leveys | 81,2 mm |
Paksuus | 15 mm |
Paino | 298 g |
Akku | 6 300 mAh |
Muistikortti | |
Tyyppi | MicroSD |
Muistikortin maksimikoko (Mt) | 128 000 |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.0 |
WLAN | v. 802.11 a/ac/b/g/n |
3G | On |
4G | On |
Prosessori | Mediatek Helio A22 12NM |
Sähköposti | On |
Kamera | 20 Mpx |
Päänäyttö | |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 720 px |
Koko | 5,93 tuumaa |
Kosketusnäyttö | On |
Lisätieto | IPS LCD |
Muisti | |
Kapasiteetti | 32 000 Mt |
Ram-muisti (Mt) | 4 000 |
Lisäkamera | 5MP etukamera |
Videokuvan toisto | On |
Musiikkisoitin | On |
Radio (Fm) | On |
Puhelinluettelo | On |
Herätyskello | On |
Kalenteri | On |
Lentotila | On |
Kuulokeliitäntä (3,5mm) | On |
GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo |
SIM-kortti | Dual Sim |
Käyttöjärjestelmä | Android 12 |
EAN-koodi | 6931940710640, 6931940710633, 6931940712859, 6931940712866, 6931940710657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
143,39 €
Alin hinta
119,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.