AL-KO CT 400 (113870), yhdistelmäkärry kallistustoiminnolla
AL-KO CT 400 (113870), yhdistelmäkärry kallistustoiminnolla osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 298,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO CT 400 Yhdistelmäkärry kallistustoiminnolla, maks. 400 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 298,90 € | 323,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO CT 400 puutarhatraktorin peräkärryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
339,00 € | 348,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Per?vaunu m?nkij?ille ja puutarhatraktoreille CT 400, 400 kg, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 339,00 € | 388,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 323,80 €
298,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 348,90 €
339,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 388,95 €
339,00 €
AL-KO CT 400 (113870), yhdistelmäkärry kallistustoiminnolla
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AL-KO |
Mitat | 39 |
Valmistajan tuotesivu | https://alko-garden.de/gartengeraete/rasenpflege/zubehoer/al-ko-combi-trailer-ct-400-fuer-rasentraktoren-black-edition.html |
EAN-koodi | 4003718061895 |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,00 €
Keskihinta
325,63 €
Alin hinta
298,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.