Bosch AdvancedAquatak (F016800483) 160 bar, putkenpuhdistin 10 m
Bosch AdvancedAquatak (F016800483) 160 bar, putkenpuhdistin 10 m osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 33,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Putkenpuhdistin Bosch F016800483; 10 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 33,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AdvancedAquatak -putkenpuhdistin, 10 mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 36 päivää | 34,99 € | 39,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
33,00 €
34,99 €
Bosch AdvancedAquatak (F016800483) 160 bar, putkenpuhdistin 10 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/sa/en/diy/tools/drain-cleaner-10-m-160-bar-3165140883122-category-pmdb-id.jsp |
EAN-koodi | 3165140883122 |
Hintakehitys
Korkein hinta
34,99 €
Keskihinta
34,00 €
Alin hinta
33,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.