Gardena 00505-20, istutusalusta S
Gardena 00505-20, istutusalusta S osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 10,76 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena city gardening istutusalusta SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 10,76 € | 17,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 00505-20 Istutusalusta SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 12,20 € | 14,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polvisuoja Gardena; 80x80 cm; SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 18,00 € | 25,90 € | Katso tuotetta ▸ |
10,76 €
12,20 €
18,00 €
Gardena 00505-20, istutusalusta S
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/citygardening/our-city-gardening-products/gardena-city-gardening-istutusalusta-s/967946401/ |
EAN-koodi | 4078500046213 |
Hintakehitys
Korkein hinta
18,00 €
Keskihinta
13,65 €
Alin hinta
10,76 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.