Makita E-07303 150x800mm, maakaira porakoneelle
Makita E-07303 150x800mm, maakaira porakoneelle osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 109,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Puutarhakaira L Makita E-07303; 150x800 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 109,00 € | 109,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-07303 150x800 mm maakairaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-07303 Maakaira för DDG460 150 x 800 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 161,20 € | 163,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,00 €
109,00 €
119,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,19 €
161,20 €
Makita E-07303 150x800mm, maakaira porakoneelle
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 150 mm |
Pituus | 800 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/e-07303.html |
EAN-koodi | 0088381572446 |
Hintakehitys
Korkein hinta
161,20 €
Keskihinta
129,73 €
Alin hinta
109,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.