Makita EM408MP 300mm, trimmeri lisälaite
Makita EM408MP 300mm, trimmeri lisälaite osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 116,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Raivaussahan lisälaite Makita EM408MPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 116,00 € | 116,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita EM408MP - Trimmer AttachmentNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 128,07 € | 128,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita EM408MP 300mm trimmeri lisälaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 158,90 € | Katso tuotetta ▸ |
116,00 €
128,07 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 158,90 €
149,00 €
Makita EM408MP 300mm, trimmeri lisälaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makitatools.com/products/details/EM400MP |
EAN-koodi | 0088381574617 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
131,02 €
Alin hinta
116,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.