Vaihto käsikahva 16MPa/60°C Karcher EASY!Force
Vaihto käsikahva 16MPa/60°C Karcher EASY!Force osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 132,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vaihto käsikahva 16MPa/60°C Karcher EASY!ForceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 132,00 € | 132,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Oheistarvikkeet EASY!Force AdvancedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 158,83 € | 158,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Professional 41180050 Pesukahva Easy ForceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 224,70 € | 226,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 132,00 €
132,00 €
158,83 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 226,69 €
224,70 €
Vaihto käsikahva 16MPa/60°C Karcher EASY!Force
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
224,70 €
Keskihinta
171,84 €
Alin hinta
132,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.