Miele WTW870WPM, pyykinpesukone
Miele WTW870WPM, pyykinpesukone osastosta Pyykinpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 2 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MIELE WT1 WTW870 WPM KUIVAAVA PESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 2 999 € | 3 004 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele Wtw870wpm Kuivaava PesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
2 999 € | 3 029 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Miele Kuivaava pesukone WTW870WPM PWash&TDos 9/6 kg (lootusvalkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 2 999 € | 3 029 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MIELE WTW870WPM KUIVAAVA PYYKINPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2 999 € | 3 044 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Miele WTW 870 WPM -kuivaava pesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 100 € | 3 160 € | Katso tuotetta ▸ |
2 999 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 3 029 €
2 999 €
3 100 €
Miele WTW870WPM, pyykinpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Miele |
Edestätäytettävä | On - |
Kapasiteetti | 8 kg |
Linkousnopeus | 1 600 rpm |
Energialuokka | A EU |
Pesutulos | A EU |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 85 cm |
Syvyys | 64 cm |
Paino | 97 kg |
Tekstinäyttö | On |
Ajastin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Energiansäästö-ohjelma | On |
Elektroninen ohjelmavalitsin | On |
Esipesu | On |
Hienopesu-ohjelma | On |
Käsinpesuohjelma | On |
Lyhytohjelma | On |
Ohjelmavaiheen näyttö | On |
Pikaohjelma | On |
Rypistymisenesto-ohjelma | On |
Sekoitettuohjelma | On |
Silkkiohjelma | On |
Symbolinäyttö | On |
Säädettävät jalat | On |
Tahranpoisto-ohjelma | On |
Tehohuuhtelu | On |
Vaahdontunnistus | On |
Villaohjelma | On |
Ylimääräinen huuhtelu | On |
Ylivuotosuoja | On |
Äänenvoimakkuus | 72 db |
Takuu | 2 vuotta |
EAN-koodi | 4002516365402 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 100 €
Keskihinta
3 019 €
Alin hinta
2 999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.