Imperial Dabman i450, radio
Imperial Dabman i450, radio osastosta Radiot ja kelloradiot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 199,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Imperial DABMAN i450Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 199,78 € | 199,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Imperial DABMAN i450 FM/DAB+ Internet Radio BluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 208,50 € | 208,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
IMPERIAL – DABMAN i450, FM/DAB+, internet radio, Bluetooth, mountable (22-245-00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 209,80 € | 214,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
IMPERIAL – DABMAN i450, white-silver (22-246-00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 209,80 € | 214,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
IMPERIAL DABMAN i450, DAB+/FM/internetradio, 2x7W, BT, wifi, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 242,90 € | 247,80 € | Katso tuotetta ▸ |
199,78 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,50 €
208,50 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 214,70 €
209,80 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 214,70 €
209,80 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 247,80 €
242,90 €
Imperial Dabman i450, radio
Ilmoita virheellisestä tiedostaKaiuttimet | 14 W |
Valmistaja | Imperial |
Ominaisuudet | Bluetooth |
Viritin | |
FM | On |
DAB | On |
EAN-koodi | 4024035222455 |
Hintakehitys
Korkein hinta
242,90 €
Keskihinta
214,16 €
Alin hinta
199,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.