Bosch Indego M+ 700 (06008B0303) 18V 1x2,5Ah 700m², robottiruohonleikkuri
Bosch Indego M+ 700 (06008B0303) 18V 1x2,5Ah 700m², robottiruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 914 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Robottiruohonleikkuri Bosch Indego M + 700 SmartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 914 € | 914 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Indego M+ 700 Robotic LawnmowerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 950 € | 950 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nurmikon robotti Bosch Indego M+700 smartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-9 työpäivät | 1 034 € | 1 050 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Indego M+ 700 Robottiruohonleikkuri 700 m²Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 036 € | 1 036 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Indego M+ 700 -robottiruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 095 € | 1 100 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Indego M+ 700 Robottiruohonleikkuri, 700 m2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 1 400 € | 1 410 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 914 €
914 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 950 €
950 €
Toimitusaika 3-9 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 1 050 €
1 034 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 036 €
1 036 €
1 095 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 410 €
1 400 €
Bosch Indego M+ 700 (06008B0303) 18V 1x2,5Ah 700m², robottiruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://www.naradibosch.com/bosch-indego-m-700-roboticka-sekacka-06008b0303 |
Mitat | 7,7 |
EAN-koodi | 4059952566931 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 400 €
Keskihinta
1 071 €
Alin hinta
914 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.