Bosch 11-os. SDS-plus-poranterälajitelma
Bosch 11-os. SDS-plus-poranterälajitelma osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 16,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch SDS+ aseta 2608578765Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 16,84 € | 26,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 11-os. SDS plus-poranterälajitelmaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 60 päivää | 32,64 € | 39,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poranterä- ja Talttasarja Bosch; SDS-Plus 11 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 39,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ |
16,84 €
32,64 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,90 €
39,00 €
Bosch 11-os. SDS-plus-poranterälajitelma
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6949509227911 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,00 €
Keskihinta
29,49 €
Alin hinta
16,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.