Bosch For Ceramic, timanttikatkaisulaikka keramiikalle
Bosch For Ceramic, timanttikatkaisulaikka keramiikalle osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 8,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch sahalevy keramiikkaan, laatat 125x22,23mm 2608602202Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 8,57 € | 18,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch CERAMIC timanttilevy 125x22,23mm 2608602202Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 8,99 € | 18,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Standard for Ceramic Timanttikatkaisulaikka 115 x 22,23 mm 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 9,90 € | 11,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Standard for Ceramic Timanttikatkaisulaikka 125x22,23mm 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 06.05.2024 | 21,30 € | 23,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Standard for Ceramic Timanttikatkaisulaikka 230x22,23mm 1 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 66,40 € | 68,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Timanttikatkaisulaikka Bosch PROFESSIONAL FOR CERAMIC; 125Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 15,00 € | 22,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,47 €
8,57 €
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,89 €
8,99 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 11,89 €
9,90 €
Toimitusaika tulossa 06.05.2024
Hinta toimituskuluineen 23,29 €
21,30 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,39 €
66,40 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 22,90 €
15,00 €
Bosch For Ceramic, timanttikatkaisulaikka keramiikalle
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140581448, 3165140576420, 3165140441315, 3165140441308, 3165140441292, 3165140581387, 3165140581370, 3165140505000, 3165140504997, 3165140457736, 3165140576451, 3165140576444, 3165140581424, 3165140581400, 3165140581394, 3165140581356, 3165140293396, 3165140441339, 3165140441322, 3165140518086, 3165140576406 |
Hintakehitys
Korkein hinta
66,40 €
Keskihinta
21,69 €
Alin hinta
8,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.