Bosch V-line, 91 osainen tarvikesarja
Bosch V-line, 91 osainen tarvikesarja osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 39,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch 91-osainen V-Line -laatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 39,47 € | 46,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 91-osainen V-Line TiN -poranterä- ja räikkävääntimineen ja magneettisauvoineenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 48,04 € | 55,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lisätarvikepaketti Bosch V-Line; 91 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 43,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkalusarja Bosch 2607017195; 91 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 60,00 € | 67,90 € | Katso tuotetta ▸ |
39,47 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,03 €
48,04 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
43,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 67,90 €
60,00 €
Bosch V-line, 91 osainen tarvikesarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
EAN-koodi | 3165140726962 |
Hintakehitys
Korkein hinta
60,00 €
Keskihinta
47,63 €
Alin hinta
39,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.