Dewalt 1/4-Inch Socket and Screwdriver Set DT71516 24 pcs
Dewalt 1/4-Inch Socket and Screwdriver Set DT71516 24 pcs osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 17,08 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DT71516-QZ aseta (24kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 17,08 € | 26,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt 1/4-Inch Socket and Screwdriver Set DT71516 24 pcsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 28,20 € | 35,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hylsysarja DeWalt DT71516-QZ; 24 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 29,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeWalt DT71516-QZ 24 Piece High PerformanceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
17,08 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,19 €
28,20 €
29,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Dewalt 1/4-Inch Socket and Screwdriver Set DT71516 24 pcs
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
26,05 €
Alin hinta
17,08 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.