DeWalt DCB546 18/54V 6Ah XR Flexvolt, työkaluakku
DeWalt DCB546 18/54V 6Ah XR Flexvolt, työkaluakku osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 106,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCB546-XJ akku 6,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 106,10 € | 116,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCB546-XJ Akku XR Flexvolt 54V 6AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 130,97 € | 130,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku DeWalt DCB546; 18 V/54 V; 6,0 Ah; Li-ionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 133,81 € | 133,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCB546 XR FlexVolt Litiumioniakku 18V/54V, 6,0AhNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 138,50 € | 140,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DeWalt XR FLEXVOLT DCB546 54V/18V 6Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ |
106,10 €
130,97 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,81 €
133,81 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 140,49 €
138,50 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
DeWalt DCB546 18/54V 6Ah XR Flexvolt, työkaluakku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5035048646298 |
Valmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dewalt.fi/attachments/productdetails/catno/DCB546/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
135,68 €
Alin hinta
106,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.