Festool HS 75/1,2 BI/5 Pistosahanterä
Festool HS 75/1,2 BI/5 Pistosahanterä osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Virtasenkauppa.fi hintaan 15,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pistosahanter? (5 kpl) HS 75/1,2 BI/5, FestoolNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | in stock | 15,90 € | 20,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pistosahanterä Festool; 75 mm; 1,2 mm; 5 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 28,00 € | 35,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool HS 75/1,2 BI/5 PistosahanteräNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,80 € | 31,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika in stock
Hinta toimituskuluineen 20,80 €
15,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,90 €
28,00 €
29,80 €
Festool HS 75/1,2 BI/5 Pistosahanterä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4014549330722 |
Valmistaja | Festool |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,80 €
Keskihinta
24,57 €
Alin hinta
15,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.