Makita A-68161 SDS-PLUS petkele
Makita A-68161 SDS-PLUS petkele osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 75,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita A-68161 SDS-PLUS petkeleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
75,00 € | 79,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vaihtoterä poravasaran lattiakaapimeen Makita A-68161; SDS-plus; 100x160 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 83,00 € | 83,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita A-68161 Petkele 160 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 112,50 € | 114,49 € | Katso tuotetta ▸ |
75,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 83,00 €
83,00 €
112,50 €
Makita A-68161 SDS-PLUS petkele
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381537254 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
112,50 €
Keskihinta
90,17 €
Alin hinta
75,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.