Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 57,22 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita E-06270 Bits & Drillset 212 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 57,22 € | 64,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-06270 aseta (212kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 58,57 € | 68,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-06270 Terä & Porasarja 212 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 99,90 € | 106,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 105,60 € | 107,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
57,22 €
58,57 €
99,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,59 €
105,60 €
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
EAN-koodi | 0088381568746 |
Hintakehitys
Korkein hinta
105,60 €
Keskihinta
80,32 €
Alin hinta
57,22 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.