Saha Bosch; MULTI MATERIAL; 216 mm
Saha Bosch; MULTI MATERIAL; 216 mm osastosta Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 43,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Pyörösahanterä Multi Material 216 x 30 x 2,5 mm, 80Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 43,88 € | 50,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch 2608640447 Multi Material Sahanterä 80TNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 43,90 € | 45,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Multi Material SavklingeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 53,90 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Yleislaikka Bosch MULTI MATERIAL; 216x2,5x30,0 mm; Z80; -5°Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 63,00 € | 70,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,87 €
43,88 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 45,89 €
43,90 €
53,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,90 €
63,00 €
Saha Bosch; MULTI MATERIAL; 216 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
63,00 €
Keskihinta
51,17 €
Alin hinta
43,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.