Bosch AdvancedCut 18 (06033D5100) 18V, NanoBlade-akkusaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch AdvancedCut 18 (06033D5100) 18V, NanoBlade-akkusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 115,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch AdvancedCut 18 ketjusaha 06033D5100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 115,01 € | 124,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Bosch AdvancedCut 18; 18 V; 6,5 cm laippa (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 134,00 € | 134,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AdvancedCut 18 Monitoimisaha, jossa NanoBladeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 144,00 € | 144,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AdvancedCut 18Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 150,68 € | 150,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch DIY Advanced Cut 18 Pistosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 171,30 € | 173,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch AdvancedCut 18V Solo -akkumonitoimisaha, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 179,99 € | 184,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,91 €
115,01 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,00 €
134,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,00 €
144,00 €
150,68 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,29 €
171,30 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,89 €
179,99 €
Bosch AdvancedCut 18 (06033D5100) 18V, NanoBlade-akkusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4053423201918 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,99 €
Keskihinta
149,16 €
Alin hinta
115,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.