Bosch GCM 12 SDE Professional (0601B23100) 1800W, katkaisu- ja jiirisaha
Bosch GCM 12 SDE Professional (0601B23100) 1800W, katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 812 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GCM 12 SDE jiirisaha 0601B23100Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 812 € | 822 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 12 SDE Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 1 020 € | 1 030 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu/jiirisaha Bosch GCM 12 SDENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 090 € | 1 140 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha Bosch GCM 12 SDENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 1 177 € | 1 177 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 822 €
812 €
1 020 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 140 €
1 090 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 177 €
1 177 €
Bosch GCM 12 SDE Professional (0601B23100) 1800W, katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
1 177 €
Keskihinta
1 025 €
Alin hinta
812 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.