Bosch GCM 800 SJ Professional (0601B19000), katkaisu- ja jiirisaha
Bosch GCM 800 SJ Professional (0601B19000), katkaisu- ja jiirisaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 246,68 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GCM 800 SJ jiirisaha 0601B19000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 246,68 € | 256,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 800 SJ Katkaisu- ja jiirisahaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 311,00 € | 312,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GCM 800 SJNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 324,03 € | 324,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Katkaisu- ja jiirisaha Bosch GCM 800 SJNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 328,00 € | 328,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,58 €
246,68 €
311,00 €
324,03 €
328,00 €
Bosch GCM 800 SJ Professional (0601B19000), katkaisu- ja jiirisaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140654265 |
Teho | 1 400 W |
Mitat | 13,5 |
Terän halkaisija | 216 mm |
Nopeus | 5 500 rpm |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
328,00 €
Keskihinta
302,43 €
Alin hinta
246,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.