Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101), akkupistosaha
Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101), akkupistosaha osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 207,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GST 18 V-LI BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 207,92 € | 207,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha Bosch GST 18 V-LIB L-boxx; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 211,00 € | 211,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Cordless Jigsaw GST 18V-Li B blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 224,90 € | 229,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha GST 18 V-LIB Solo, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 275,00 € | 275,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
207,92 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 211,00 €
211,00 €
224,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,00 €
275,00 €
Bosch GST 18 V-LI B Professional (06015A6101), akkupistosaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140786980 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Korkeus | 190 mm |
Paino | 2,4 kg |
Pituus | 260 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gst-18-v-li-b-06015A6101 |
Iskuluku | 2 700 min-1 |
Hintakehitys
Korkein hinta
275,00 €
Keskihinta
229,71 €
Alin hinta
207,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.