Bosch MSM66150, sauvasekoitin
Bosch MSM66150, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 51,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Sauvasekoitin ErgoMixx MSM66150 - 600 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 51,74 € | 58,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ErgoMixx MSM66150 - SauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 56,90 € | 61,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MSM66150 -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sauvasekoitin MSM66150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch MSM66150Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 69,00 € | 72,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
sauvasekoitin, valkoinen 600 W (MSM66150)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 75,10 € | Katso tuotetta ▸ |
51,74 €
56,90 €
59,99 €
69,00 €
69,90 €
Bosch MSM66150, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 600 W |
Valmistaja | Bosch |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,90 €
Keskihinta
62,76 €
Alin hinta
51,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.