Philips Daily Collection HR2534/00, sauvasekoitin
Philips Daily Collection HR2534/00, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 33,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Sauvasekoitin Daily Collection ProMix HR2534/00 - 650 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 33,64 € | 40,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS HR2534/00 HANDBLENDER NEW DAILY LE 650WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 38,05 € | 42,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HR2534/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 39,00 € | 42,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips ProMix HR2534/00 -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 39,99 € | 44,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips HR2534/00 Daily Collection ProMix sauvasekoitin, 650 wattiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 40,00 € | 45,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,63 €
33,64 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 42,95 €
38,05 €
39,00 €
39,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 45,90 €
40,00 €
Philips Daily Collection HR2534/00, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103914457, 8710103914440 |
Teho | 650 W |
Valmistaja | Philips |
Nopeusasetukset | 1 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
40,00 €
Keskihinta
38,14 €
Alin hinta
33,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.