Wilfa SM-1000FP, sauvasekoitin
Wilfa SM-1000FP, sauvasekoitin osastosta Sauvasekoittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa Sauvasekoitin SM-1000FPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Sm-1000fp SauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa SM-1000FP sauvasekoitinsettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
79,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA SM1000FP SAUVASEKOITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Essential sauvasekoitin SM1000FPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa SM-1000FP -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Essential Power -sauvasekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 79,95 € | 79,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa sauvasekoitin Essential Power SM-1000FPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 79,95 € | 84,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
69,00 €
79,00 €
79,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 79,95 €
79,95 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,90 €
79,95 €
Wilfa SM-1000FP, sauvasekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876039934 |
Teho | 1 000 W |
Takuu | 24 kk |
Valmistaja | Wilfa |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,95 €
Keskihinta
78,33 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.