Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 113,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair MP600 Pro LPX 1 Tt M.2 -SSD-kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 113,99 € | 118,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Mp600 Pro Lpx Ssd-levy 1000gb M.2 2280 Pci Express 4.0 X4 (nvme)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 127,72 € | 133,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair MP600 PRO LPX 1 Tt, PCIe 4.0, M.2 -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 127,90 € | 132,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair MP600 PRO LPX Musta - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 128,00 € | 128,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Corsair MP600 PRO LPX Valkoinen - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 134,97 € | 134,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 1TB MP600 PRO LPX PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4 SSD-levy, M.2 2280, 3D TLC, 7100/5800 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 128,90 € | 128,90 € | Katso tuotetta ▸ |
113,99 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 133,71 €
127,72 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 132,80 €
127,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,00 €
128,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,97 €
134,97 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,90 €
128,90 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006657781, 0840006692119 |
Valmistaja | Corsair, Sony |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 23 mm |
Korkeus | 11 mm |
Syvyys | 80 mm |
Paino | 34 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1,6 miljoonaa tuntia |
Kirjoitusnopeus | 5 800 Mt/s |
Lukunopeus | 7 100 Mt/s |
Liitettävyys | |
PCI-E | On |
M.2 | On |
Muistin tyyppi | 3D TLC NAND |
Valmistajan tuotesivu | https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Storage/M-2-SSDs/MP600-PRO-LPX/p/CSSD-F1000GBMP600PLP#tab-tech-specs |
SSD | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
134,97 €
Keskihinta
126,91 €
Alin hinta
113,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.