Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 210,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate IronWolf - 8TB - Kovalevy - ST8000VN004 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 210,09 € | 210,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Ironwolf 8tt 3.5"" 7,200kierrosta/min Serial Ata-600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 210,18 € | 216,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 8TB IronWolf, 3.5" sisäinen NAS-kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 216,90 € | 216,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate IRONWOLF NAS 8 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 230,99 € | 235,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate IronWolf 3.5"", 8 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (NAS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 231,90 € | 236,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 210,09 €
210,09 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 216,17 €
210,18 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,90 €
216,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 235,89 €
230,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 236,80 €
231,90 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706009812, 7330381873836, 0763649125069, 2000001146484, 5704174018452 |
Valmistaja | Seagate |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,11 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Paino | 722 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 1 milj. h |
Nopeus | 7 200 rpm |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Virrankulutus (Idle) | 7,6 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 8,8 W |
Äänitaso (Idle) | 2,8 dbA |
Äänitaso (luku/kirjoitus) | 3,2 dbA |
Kiihtyvyysanturi | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/ironwolf-16tb-DS1904-16-2005GB-en_GB.pdf |
Koko | 3,5 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
231,90 €
Keskihinta
220,01 €
Alin hinta
210,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.