Seagate SkyHawk AI (16 TB, SATA 6 Gb/s) ST16000VE002, kovalevy
Seagate SkyHawk AI (16 TB, SATA 6 Gb/s) ST16000VE002, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 375,11 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate SkyHawk AI - 16TB - Kovalevy - ST16000VE002 - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 375,11 € | 375,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE – SkyHawk AL 16TB (ST16000VE002)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 391,85 € | 396,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk AI 16 Tt SATAIII 256 Mt 3,5" -kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 392,99 € | 397,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate SkyHawk AI 3.5"", 16 Tt, 7200 RPM, 256 MB -kovalevy (Surveillance)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 405,90 € | 410,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 375,11 €
375,11 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 396,75 €
391,85 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 397,89 €
392,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 410,80 €
405,90 €
Seagate SkyHawk AI (16 TB, SATA 6 Gb/s) ST16000VE002, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719706029391 |
Valmistaja | Seagate |
Välimuisti | 256 Mt |
Kapasiteetti | 16 000 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 26,11 mm |
Leveys | 101,85 mm |
Syvyys | 146,99 mm |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2,0 milj. tuntia |
Takuu | 3 vuotta |
Virrankulutus (Idle) | 5,1 W |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/skyhawk-ai-DS1960-10C-2008GB-en_GB.pdf |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
405,90 €
Keskihinta
391,46 €
Alin hinta
375,11 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.