Nioh, PS4-peli
Nioh PlayStation 4:lle on upea toimintapeli, joka seuraa Dark Soulsin jalanjäljissä vaativien taistelujen ja sokkeloisten kenttien viitoittamalla tiellä tarjoten huiman vaarojen ja salaisuuksien kyllästämän pelimaailman Japanin historiallisissa maisemissa, Nioh'n sankari on kuuluisa purjehtija, josta kehkeytyy mahtava demoneja vastaan taisteleva soturihahmo. Yksi Nioh'n parhaista piirteistä on pelin hienostunut taistelumekaniikka, joka pakottaa sinut muokkaamaan pelitapaasi jatkuvasti pelin aikana.
Nioh PlayStation 4:lle on upea toimintapeli, joka seuraa Dark Soulsin jalanjäljissä vaativien taistelujen ja sokkeloisten kenttien viitoittamalla tiellä tarjoten huiman vaarojen ja salaisuuksien kyllästämän pelimaailman Japanin historiallisissa maisemissa, Nioh'n sankari on kuuluisa purjehtija, josta kehkeytyy mahtava demoneja vastaan taisteleva soturihahmo. Yksi Nioh'n parhaista piirteistä on pelin hienostunut taistelumekaniikka, joka pakottaa sinut muokkaamaan pelitapaasi jatkuvasti pelin aikana. Väsytä vihollisesi Nioh'n taktisissa lähitaisteluissa ja suorita liikesarjoja juuri oikealla hetkellä kukistaaksesi mahtavimmankin päävihollisen. Pelin pääkampanjan lisäksi Nioh sisältää huikean määrän sivutehtäviä, jotka tarjoavat tekemistä yhteensä jopa 100 tunniksi. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nioh (hits) PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 8,99 € | 8,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nioh PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 19,99 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nioh PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 11,95 € | 12,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nioh - Sony PlayStation 4 - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 12,19 € | 18,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nioh (Playstation Hits) (UK/Arabic) /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 12,50 € | 16,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nioh - PlayStation Hits (PS4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,95 € | 23,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Nioh, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaNioh PlayStation 4:lle on upea toimintapeli, joka seuraa Dark Soulsin jalanjäljissä vaativien taistelujen ja sokkeloisten kenttien viitoittamalla tiellä tarjoten huiman vaarojen ja salaisuuksien kyllästämän pelimaailman Japanin historiallisissa maisemissa, Nioh'n sankari on kuuluisa purjehtija, josta kehkeytyy mahtava demoneja vastaan taisteleva soturihahmo. Yksi Nioh'n parhaista piirteistä on pelin hienostunut taistelumekaniikka, joka pakottaa sinut muokkaamaan pelitapaasi jatkuvasti pelin aikana. Väsytä vihollisesi Nioh'n taktisissa lähitaisteluissa ja suorita liikesarjoja juuri oikealla hetkellä kukistaaksesi mahtavimmankin päävihollisen. Pelin pääkampanjan lisäksi Nioh sisältää huikean määrän sivutehtäviä, jotka tarjoavat tekemistä yhteensä jopa 100 tunniksi.
EAN-koodi | 5060327533082, 0711719928706, 0711719508700, 5021290074903, 0711719927709, 0711719818762, 0711719928300 |
Valmistusvuosi | 2 016 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.