Rainbow Six: Siege, PS4-peli
Erityisesti tiimityöskentelyyn panostava Rainbow Six: Siege heittää omat mausteensa terroristien ja erikoisjoukkojen peruskuvioon lopputuloksena moninpelipainotteinen taktinen taistelurykäisy, jossa sujuva yhteispeli on kultaakin kalliimpaa. Rainbow Six: Siegen tehtävät vaihtelevat pommien purkamisesta ja panttivankien vapauttamisesta aina perinteisempään vastustajan eliminoimiseen, ja sekä hyökkääjillä että puolustajilla on runsaasti vaihtoehtoja taktiikkansa hiomiseen.
Erityisesti tiimityöskentelyyn panostava Rainbow Six: Siege heittää omat mausteensa terroristien ja erikoisjoukkojen peruskuvioon lopputuloksena moninpelipainotteinen taktinen taistelurykäisy, jossa sujuva yhteispeli on kultaakin kalliimpaa. Rainbow Six: Siegen tehtävät vaihtelevat pommien purkamisesta ja panttivankien vapauttamisesta aina perinteisempään vastustajan eliminoimiseen, ja sekä hyökkääjillä että puolustajilla on runsaasti vaihtoehtoja taktiikkansa hiomiseen. Pelin myötä avautuvien hahmojen erityiskyvyt tuovat toimintaan piristävää vaihtelua, ja taktiikoiden hiominen edellyttää oikeiden kykyjen yhdistelyä parhaan iskujoukon saavuttamiseksi. Räjähteet, kilvet, häirintälaitteet ja muut erikoisvarusteet sekä interaktiivinen ympäristö tekevät jokaisesta operaatiosta omanlaisensa, ja siksi Raibow Six: Siege onkin hyvin suositeltava hankinta kaikille taktisen moninpeliräiskinnän ystäville. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Sony PlayStation 4 - TaktinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 15,27 € | 21,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tom Clancys Rainbow Six Siege PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 17,99 € | 17,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tom Clancy's: Rainbow Six Siege PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 19,00 € | 21,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 20,00 € | 23,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Rainbow Six: Siege, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaErityisesti tiimityöskentelyyn panostava Rainbow Six: Siege heittää omat mausteensa terroristien ja erikoisjoukkojen peruskuvioon lopputuloksena moninpelipainotteinen taktinen taistelurykäisy, jossa sujuva yhteispeli on kultaakin kalliimpaa. Rainbow Six: Siegen tehtävät vaihtelevat pommien purkamisesta ja panttivankien vapauttamisesta aina perinteisempään vastustajan eliminoimiseen, ja sekä hyökkääjillä että puolustajilla on runsaasti vaihtoehtoja taktiikkansa hiomiseen. Pelin myötä avautuvien hahmojen erityiskyvyt tuovat toimintaan piristävää vaihtelua, ja taktiikoiden hiominen edellyttää oikeiden kykyjen yhdistelyä parhaan iskujoukon saavuttamiseksi. Räjähteet, kilvet, häirintälaitteet ja muut erikoisvarusteet sekä interaktiivinen ympäristö tekevät jokaisesta operaatiosta omanlaisensa, ja siksi Raibow Six: Siege onkin hyvin suositeltava hankinta kaikille taktisen moninpeliräiskinnän ystäville.
Valmistaja | Ubisoft |
Valmistusvuosi | 2 015 |
Ikäraja | 18 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
EAN-koodi | 3307215889305, 3307215889114, 3307215889107 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.