Ariete Vintage 0568, tehosekoitin
Ariete Vintage 0568, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 52,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Blenderi, beigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 52,00 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vintage tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tehosekoitin 500W Vintage Beige ArieteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 69,90 € | 75,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Blenderi Blender Vintage Beige - 500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 71,69 € | 78,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
52,00 €
69,00 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,80 €
69,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 78,68 €
71,69 €
Ariete Vintage 0568, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 500 W |
Tilavuus | 1,5 l |
EAN-koodi | 8003705118911, 8003705118928, 8003705118935 |
Valmistaja | Ariete |
Hintakehitys
Korkein hinta
71,69 €
Keskihinta
65,65 €
Alin hinta
52,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.