Russell Hobbs 24722-56, tehosekoitin
Russell Hobbs 24722-56, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 65,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs Mixer 24722-56 Black Jug BlendNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 65,99 € | 75,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Mixer 24722-56 Black Jug BlenderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tehosekoitin 24722-56 Black Jug BlenderNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
67,90 € | 73,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs Blenderi Matte Musta Jug 24722-56 - 650 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 68,99 € | 75,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,98 €
65,99 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,80 €
67,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,98 €
68,99 €
Russell Hobbs 24722-56, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061109696 |
Teho | 650 W |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Virtajohdon kelaus | On |
Tilavuus | 1,5 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,99 €
Keskihinta
67,70 €
Alin hinta
65,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.