Vitamix Ascent A2300, tehosekoitin
Vitamix Ascent A2300, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 612 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vitamix Blenderi Ascent A2300i - Valkoinen - 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 612 € | 612 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Blenderi Ascent A2300i - Punainen - 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 612 € | 612 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Blenderi Ascent A2300i - Harmaa - 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 612 € | 612 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Blenderi Ascent A2300i - Black - 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 644 € | 644 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent 2300i tehosekoitin 65335 (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent A2300i, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 650 € | 650 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 612 €
612 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 612 €
612 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 612 €
612 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 644 €
644 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 654 €
649 €
650 €
Vitamix Ascent A2300, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Korkeus | 43 cm |
Leveys | 20 cm |
Syvyys | 28 cm |
Valmistaja | Vitamix |
Hintakehitys
Korkein hinta
650 €
Keskihinta
630 €
Alin hinta
612 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.