Vitamix Ascent A3500i, tehosekoitin
Vitamix Ascent A3500i, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 949 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vitamix Blenderi Ascent A3500i - Harjattu ruostumaton teräs - 1400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 949 € | 949 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent 3500i tehosekoitin 63192Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 949 € | 954 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent A3500i -tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 950 € | 950 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 949 €
949 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 950 €
950 €
Vitamix Ascent A3500i, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0703113631924 |
Teho | 1 400 W |
Valmistaja | Vitamix |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
950 €
Keskihinta
949 €
Alin hinta
949 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.