LG 32LQ6300 (32"), LED-televisio
LG 32LQ6300 (32"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 257,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LG 32" Televisio 32LQ63006LA.AEU LED 1080p (Full HD)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 257,00 € | 257,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 32" Televisio 32LQ630B6LA LQ630B Series - 32" LED-backlit LCD TV - HD LED 720pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 312,41 € | 312,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TV LG 32LQ63006LA LED 32"" SmartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 työpäivät | 258,00 € | 292,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 32LQ6300 32" Full HD Smart LED TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 259,00 € | 265,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 32LQ6300 32" Full HD Smart LED -televisioNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 298,95 € | 298,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LG 32"" LQ63 Full HD LED TV (2022)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 32LQ63006LA 32" Full HD Smart TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 299,00 € | 323,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 257,00 €
257,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 312,41 €
312,41 €
Toimitusaika 3-4 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 292,99 €
258,00 €
259,00 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 298,95 €
298,95 €
299,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 323,90 €
299,00 €
LG 32LQ6300 (32"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 32 tuumaa |
Kuvasuhde | 16:9 |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | LG |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Korkeus | 437 mm |
Syvyys | 82,9 mm |
Paino | 4,65 kg |
Leveys | 736 mm |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 2 |
RS232C | On |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
EAN-koodi | 8806091636959, 8806091636966 |
Hintakehitys
Korkein hinta
312,41 €
Keskihinta
283,34 €
Alin hinta
257,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.