Samsung TU43CU8005 (43"), LED-televisio
Samsung TU43CU8005 (43"), LED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 549 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Tu43cu8005k 43" Uhd-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
549 € | 549 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung TU43CU8005 43" 4K UHD Smart TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 549 € | 574 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG 43" 4K UHD LED TV TU43CU8005KXXCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 549 € | 578 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Tu43cu8005 43"" 4k Led Smart-tv (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 579 € | 658 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
549 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 574 €
549 €
579 €
Samsung TU43CU8005 (43"), LED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 43 tuumaa |
Paneelin tyyppi | LED |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Mitat ilman jalustaa | |
Paino | 8,4 kg |
Korkeus | 559,9 mm |
Leveys | 965,5 mm |
Syvyys | 25,7 mm |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 3 |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Takuu | 24 kk |
VESA-yhteensopiva | On |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Mitat jalustalla | |
Korkeus | 599 mm |
Leveys | 965,5 mm |
Syvyys | 205,6 mm |
EAN-koodi | 8806094919615 |
Hintakehitys
Korkein hinta
579 €
Keskihinta
557 €
Alin hinta
549 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.