Epson Expression Photo XP-15000, tulostin
Epson Expression Photo XP-15000, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 299,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson Expression Photo HD XP-15000 -A3+ mustesuihkutulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 299,99 € | 304,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON EXPRESSION PHOTO HD XP-15000 (C11CG43402)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 7.1.2026 | 331,40 € | 336,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Expression Photo HD XP-15000 Mustesuihkutulostin - väri - MusteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 406,47 € | 406,47 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 304,89 €
299,99 €
Toimitusaika saatavilla 7.1.2026
Hinta toimituskuluineen 336,30 €
331,40 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 406,47 €
406,47 €
Epson Expression Photo XP-15000, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.fi/products/printers/inkjet-printers/photo/expression-photo-hd-xp-15000 |
Mitat | |
Leveys | 479 mm |
Korkeus | 159 mm |
Syvyys | 370 mm |
Paino | 8,5 kg |
Paperinkäsittely | |
Kaksipuoleinen tulostus | On |
Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 9,2 sivua/min |
Väri | 9 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 21 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,8 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 5,7 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 8715946633893 |
Hintakehitys
Korkein hinta
406,47 €
Keskihinta
345,95 €
Alin hinta
299,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.