HP Color Laser 150nw, tulostin
HP Color Laser 150nw, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 239,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hp Color Laser 150nw A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 18 päivää | 239,94 € | 245,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Color Laser 150nw -värilasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 239,99 € | 244,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP värilasertulostin 4ZB95A 150nwNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 249,00 € | 253,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Väri Laser 150nw Lasertulostin - väri - LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 250,60 € | 250,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HP Color Laser 150nw printerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 258,90 € | 263,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp color laser 150nwNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 276,99 € | 285,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Color Laser 150nw langaton värilasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Color Laser 150nw värilasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 348,95 € | 353,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
239,94 €
239,99 €
249,00 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 250,60 €
250,60 €
258,90 €
276,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,80 €
299,00 €
348,95 €
HP Color Laser 150nw, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | HP |
Mitat | |
Leveys | 382 mm |
Korkeus | 211,5 mm |
Syvyys | 309 mm |
Paino | 10,04 kg |
Paperinkäsittely | 150 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 18 sivua/min |
Väri | 4 sivua/min |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Laser | On |
Väri | On |
EAN-koodi | 0193015507128 |
Valmistaja | HP |
Hintakehitys
Korkein hinta
348,95 €
Keskihinta
270,42 €
Alin hinta
239,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.