HP DesignJet T250, tulostin
HP DesignJet T250, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 888 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Suurkokotulostin - DesignJet T250 24-in Printer - 4-farvetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 888 € | 888 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP DesignJet T250 24-in PrinterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 958 € | 963 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – HP DesignJet T250 24-in Printer (5HB06A#B19)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 963 € | 968 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Designjet T250 -suurkokotulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 1 100 € | 1 107 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hp Hp Designjet T250 24"" (61 Cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 115 € | 1 194 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 888 €
888 €
958 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 968 €
963 €
1 100 €
1 115 €
HP DesignJet T250, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Mitat | |
Leveys | 1 013 mm |
Korkeus | 285 mm |
Syvyys | 440 mm |
Paino | 21,5 kg |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 35 |
Virrankäyttö (lepotila) | 2,4 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,2 |
EAN-koodi | 0194850019845 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 115 €
Keskihinta
1 005 €
Alin hinta
888 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.