HP OfficeJet 200, tulostin
HP OfficeJet 200, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 262,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Officejet 200 Mobile All-in-One A4 -värimustesuihkutulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 262,90 € | 267,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Officejet 200 kannettava tulostin Mustesuihkutulostin - väri - MusteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 274,47 € | 274,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Officejet 200 Mobile PrinterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 280,86 € | 286,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Officejet 200 Mobile -tulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 289,99 € | 294,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Hewlett Packard – HP Officejet 200 Mobile Printer (DE) (CZ993A#BHC)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 293,55 € | 298,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP OFFICEJET 200 MOBILE TULOSTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP OfficeJet 200 Mobile langaton monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
313,00 € | 317,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 267,80 €
262,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 274,47 €
274,47 €
280,86 €
289,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,45 €
293,55 €
299,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 317,80 €
313,00 €
HP OfficeJet 200, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Valmistajan tuotesivu | www8.hp.com/fi/fi/products/printers/product-detail.html?oid=5156324&jumpid=reg_r1002_fifi_c-001_title_r0001 |
Mitat | |
Leveys | 364 mm |
Korkeus | 69 mm |
Syvyys | 186 mm |
Paino | 2,1 kg |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 12 s |
Väri | 14 s |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 50 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 10 arkkia |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 50 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 7 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 10 kopiota/min |
Suurennus/pienennys | 25-400% |
Tarkkuus | 600x600 dpi |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 10 sivua/min |
Väri | 7 sivua/min |
Skannausominaisuudet | |
Asiakirjan enimmäiskoko | 216x356 |
Arkinsyöttölaite | On |
Muisti | 128 Mt |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (lepotila) | 1,14 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,17 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 3,9 |
Virrankäyttö (huippu) | 15 |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
LCD-näyttö | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
313,00 €
Keskihinta
287,68 €
Alin hinta
262,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.