DVD+R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
DVD+R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl osastosta Tyhjät CD- ja DVD-levyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 6,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DVD+R 16x 4,7GB spindle (10)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DVD+R 16x 4,7GB printable (10)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 11,90 € | 16,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim DVD+R 4,7GB 16X 10kpl torniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim DVD+R 16x 4.7 GB/120 min 10 kpl DVD+R -levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
8,90 € | 13,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony DVD-R 4,7GB 16x Jewel case 10-pakkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 9,00 € | 12,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – DVD+R, 16x, 4.7 GB/120 min,10-pack jewel case, AZO, printable (43508)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 13,10 € | 18,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
6,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,80 €
11,90 €
9,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,00 €
13,10 €
DVD+R-aihio (4,7 Gt), 10 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Imation Ent. Corp., IMATION, Maxell, Memorex, SONY, TDK, Verbatim, Platinum, Kodak, Deltaco, Panasonic, AgfaPhoto |
EAN-koodi | 4905524318210, 5024460005226, 0023942435761, 0051122223723, 0051122223747, 4902580501525, 4902580502140, 4902580502935, 4902580512538, 0023942434986, 0051122217463, 4905524328998, 0023942435075, 4902580511906, 4905524328912, 4905524328936, 5024460005813, 0051122217487, 4902580511173, 4905524318258, 0051122217470, 0051122218514, 4027927001237, 4027927001008, 0023942435082, 4902580370213, 4905524328899, 4902030199432, 4902030193898, 4902030194420, 4902030199258, 0239424350822, 0027242852778, 0027242852822, 0027242852914, 5054629528440, 0027242852839, 0023942435525 |
Hintakehitys
Korkein hinta
13,10 €
Keskihinta
9,62 €
Alin hinta
6,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.